Bodrum Aquapark

Yaklaşık 35.000 metrekare üzerine kurulu bulunan Bodrum Aqua Park tesisi birçok kaydırak sitemi, aktiviteleri ve restaurantları ve en önemlisi 2018 yılından itibaren yeni işletmecileri ile birlikte müşterilerinize üstün kalite anlayışı ile en iyi hizmeti vermeye başlamıştır.

Yeni işletme firması, Bodrum AYKA Turizm Tic. Ltd. Şti. yeni bir vizyon anlayışı ile öncelikle Bodruma mal olmuş bu tesisi hak ettiği yere getirebilmek için iş gücü ve imkanlarını seferber etmiştir, etmeye devam edecektir. Kendisine prensip olarak, en önemli unsuru müşteri memnuniyeti ve güvenliği üzerine kurmuştur. Özellikle Bodrum halkını ve Bodrum misafirlerini kucaklamak için hazırlandık.

Aqua Park ta yönetici olarak 1999-2013 yılları arasında Bodrum Meteoroloji Müdürü olarak Bodrum a hizmet etmiş, 1997-1999 ve 2013-2016 arasında da Milas-Bodrum Havaalanı’nda Elektrik Mühendisi olarak çalışmış olan Türker YILDIZ bey görevlendirilmiştir. Müşteri memnuniyeti öneri ve görüşlerinizde direkt Türker YILDIZ Bey ile irtibata geçebilirsiniz. Bodrum Aquapark aynı yerde, yeni işletmecileri, yeni yöneticileri ve yeni vizyonu, kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin hizmetinde. Bodrumun en serin ve heyecanlı hali olan tesisimize sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

11

KAYDIRAK

15

RAFTING

8

TÜNEL